ZERO GRAVITY (GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON YÖNETİMİ)
Eğitim süresi 12 saat.

ZERO GRAVITY (GİRİŞİMCİLİK  VE  İNOVASYON YÖNETİMİ)

Eğitim İçeriği

Sıfır Yerçekimi, yeni çağdaki iş konseptlerini oluşturma konusundaki kişisel ilgiyi arttırmak için gerekli zihin kayması ve vizyonunu sağlamak için tasarlanmış ilham verici bir girişimcilik ve yenilik düşünme programıdır.

Hedefimiz, büyük şirketlere, ürünlere ve çözümlere harika fikirler geliştirme konusunda istekli ve aktif girişimcilere yardımcı olmaktır. Çünkü oradaki müthiş ürün fikirleri ve potansiyel girişimcilerin dünyayı daha iyi bir yer haline getirebileceğine inanıyoruz.
Hikaye anlatımı, insanlara bazı konularda bir anlayış, saygı ve takdir geliştirmeleri için benzersiz bir yöntemdir. Bu yaklaşım, ana fikri doğrudan sunmanın, zihin içine girmenin ve başkasıyla kişisel olarak bağlantı kurmaya yardımcı olmanın en iyi yolu olarak kanıtlanmış verilere sahiptir.


 

Kimler İçin?

Girişimcilik ruhuna sahip ve her an yenilikçi düşünce içerisinde olan herkese açık


Neler Öğreneceksiniz?

Bu eğitim, yeni dönem teknolojileri, iş kavramları ve yıkıcı yaklaşımlar temelinde girişimciliğe ve yeniliğe genel bir bakış açısı getirmek üzere tasarlanmıştır. Program katılımcıları için girişimcilik ve yenilik beceri setlerini teşvik edecek sezgisel bir düşünme süreci başlatıyoruz.

Eğitim Yeri

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ KAVACIK GÜNEY KAMPÜSÜ

Eğitim Fiyatı

Medipol Üniversitesi Öğrencileri – 250 TL

Medipol Üniversitesi Akademisyenleri – 350 TL

Dışarıdan Katılımcılar - 500 TL


Eğitim Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

30 Ekim 2017 Pazartesi
03 Kasım 2018 Cumartesi

Tarih hakkında:

Tarih: 30 Ekim - 3 Kasım 2017 

Saat: 16.30 - 19.30


Belge Hakkında

İstanbul Medipol Üniversitesi Sertifikası

Eğitmenler Hakkında

Atahan Işık

  Kaliforniya'da bulunan Related Co & İş Geliştirme ve Büyüme Danışmanlık firması ortağıdır. Ulusal ve global teknoloji firmalarında tecrübe ve kanıtlanmış geçmiş tecrübesi ve iş geliştirme uzmanı olarak 10 yıl geçirmiştir. Danışmanlık çalışmalarının yanında, University of California, Irvine Yenilik Yönetimi ve Girişimcilik programında program irtibat rolü üstleniyor. Işık, teknoloji ve yeni iş konseptleriyle tutkuyla ilgileniyor ve genç girişimcilerin ve çözümlerinin dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getireceğine inanıyor